Відгуки
Ирина К
26/02/2025

не знаю как ведет себя эта сыворотка на пигментации, но если брать в схему коррекции постакне, то она рабочая. мягко, но уверенно осветляет следы после прыщей
Відповісти
10
Олена Євдокімова
03/02/2025

Дуже комфортна сироватка гелевої текстури. Працює з пігментацією різного походження, звісно за умови регулярного використання. Шкіра виглядає доглянутою та сяючою.
Відповісти
00
Zinaida
06/10/2024

До початку використання сивороватки моя шкіра була не в накращому стані - пігментація, підшкірні прищики. Після застосування плями стали менш вираженими, в цілому шкіра виглядає більш здоровою і насиченою, зволоженою і гладкою, більш сяючою. Cтан шкіри покращився в рази.
Відповісти
10
Марія Печенюк
09/09/2024

Для пігментованої, вікової та нечутливої шкіри саме те що треба. Швидко всмоктується, не липне, економічна. Без явного запаху. Пігментація хоч і не зникла, але помітно посвітлішала. Буде на повторі 100%
Відповісти
00
Олена Гатило
03/09/2024

Ця сиворотка дуже подобається,після нанесення не липне,на шкірі не відчувається.Відбілює.
Відповісти
00
Софія Андрієць
29/08/2024

Ампули усолаб - вони всі чудові. Легесенько гелєва текстура - завдяки цьому їх можна вписати в будь-яку щоденну рутину. Під спф, між поживний крем, під макіяж. Самецяаспула приємно здивувала. Маю пігментацію на лобі,яка влітку стає помітною. Але робити освітлюючи процедури влітку я не рищикую. Додала в рутину тільки цю ампулу. В серпні помітила, що плямки мої непомітні. Звичайно,були і хороші спфки. Але вони не рятували на стотвідсотків. А цього літа ампулка відбілююча допомогла. Я дуже задоволена
Відповісти
00
Євгенія
26/08/2024

Вирішила спробувати цю сироватку, бо маю декілька пігментних плям на обличчі. Користувалась нею три місяці і при тому що весь цей час була в сонячному кліматі, плями не збільшились, а навіть стали менші! В неї приємна гелева текстура, гарно вбирається, не липне, майже без запаху. Також містить омолоджуючі компоненти, що однозначно +
Відповісти
00
Інна Нетикша
23/08/2024
Ця сироватка це знахідка !Коли руки чухаються видавити прища ,а потім не знаєш що робити з постакне ,так сироватка швиденько прибирає сліди ,ще й шкіра так гарно підсвічується !Особистий фаворит