|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тональний засіб не окислюється і не темніє з часом, добре приховує почервоніння та пори.
Відгуки
А
Анастасія
18.01.2026, 19:44
Залишає дуже природній тон шкіри і гарно підлаштовується під колір. На шкірі не відчувається зовсім Але якщо маєте значні висипання, то не перекриє достатньо, хіба ще додатково використовувати консилер Але для щоденного макіяжу точно те, що треба, сподобався навіть більше за erborian в цьому плані ( майже всі продукти цього бренду стають моїми фаворитами)
А
Анна
19.12.2025, 17:30
Дуже сподобався цей bb, дає легке перекриття, природній фініш, сатиновий. Дуже подобається шкіра після нанесення bb, не підкреслює сухість, навпаки відчуття що шкіра стала мʼякою і зволоженою)
О
Оксана
09.04.2025, 10:52
ВВ крем сподобався. Легко наноситься, перекриває дефекти шкіри. Немає ефекту маски. Лишає сяючий фініш, після нанесення. На шкірі не відчувається.
Е
Елена Барановська
05.10.2024, 22:08
Дівчатка поклали до замовлення. Сподобалось перекриття, економічність продукту, легкість розподілення. Після використання залишає за собою сатиновий фініш, який за бажанням можна перекрити пудрою. Мені засіб класний, просте Erborian чи CuSkin сподовся трохи більше. З ними було дещо комфортніше, вони ніби більш сухі за текстурою.
Я
Янока
18.08.2024, 08:54
Дуже класний Вв-крем, гарно наноситься, вирівнює тон без ефекту маски. Надає шкірі дуже класного сяяння (саме сяяння а не дешевого блиску), навіть не хочеться пудрою закривати. Приємним бонусом є Спф захист. Вже навіть подруг на нього підсадила і собі однозначно буду повторювати
A
Anna
14.11.2023, 13:47
Користувалась багатьма тональними, проте цей bb найкращий🤍 Сухій шкірі сподобається, залишає природнє сяйво, легкий і дуже комфортний, для моєї чутливої сухої шкіри підійшов ідеально, чекала на нього, щоб знову замовити, нарешті він є в наявності, дівчата рекомендую Можливо, хто не любить сяйва і блиску не зовсім зайде, але мені такий ефект до душі, тому замовляю ще раз 🧴
Г
Галина
15.12.2022, 13:45
Подарили пробник этого бб. У меня кожа сухая. Перед бб нанесла обычный уход, хорошо увлажнила. Мне не подошло средство- подчеркнуло все сухие участки кожи, все морщины и было ощущение лишней маски на лице. Мне не подошёл. Спасибо сестричкам, что ложите пробники в заказ) за возможность попробовать сначала продукт)
О
Оксана
02.09.2022, 10:44
Я не дуже люблю наносити "важкий" макіяж, різні тоналки сильно відчуваються на шкірі і влітку, особливо, це викликає дискомфорт. Але цей засіб дуже легкий, він просто вирівнює тон шкіри, зволожує, ще й дає додатковий захист від сонця. Відтінок універсальний, добре адаптується, не "жовтить". Недоліків не перекриває, лише трошки їх маскує. Тушується дуже легко і залишає помірний ефект сяяння. На шкірі не відчувається і не пече. Словом, це комфортний засіб для тих, хто хоче просто вирівняти тон
І
Ірина
30.08.2022, 18:23
Вибрала цей бб крем через високий рівень захисту та водночас доступну ціну. По об'єму він теж не маленький. По структурі легкий, не плотний, добре зволожує, не залишає "маски" навіть якщо нанести забагато, гарно розташовується. Після нанесення шкіра зволожена та буде сяяти. Можна додати після нього прозору пудру але мене цей ефект повністю влаштовував. Брала на літо щоб був високий рівень захисту, вирівняти тон шкіри та щоб не відчувався на обличчі. Зі всіма побажаннями справився.Візьму ще



