|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
💥Gentle Black Facial Cleanser має низький pH, обережно видаляє всі забруднення та залишає відчуття зволоження. Завдяки своїй кремоподібній щільній текстурі, м’який та комфортний у використанні. Не викликає роздратування. Досить ніжний для застосування вранці та достатньо ефективний при вмиванні увечері. Видаляє масла, бруд та макіяж.💥
🙌🏻Активні компоненти:
- Екстракт чорного трюфеля. Антиоксидант, який допомагає ізолювати вільні радикали і запобігає їхньому згубному впливу на шкіру. Плюс, допомагає зберігати вологу.
- Екстракт плодів ожини. Допомагає позбавитися від сірого відтінку шкіри, надає сяйва.
- Екстракт насіння чорного кмину. Підвищує тонус шкіри обличчя, збільшує її пружність.
- Екстракт сої. Відмінно зволожує, живить, омолоджує і відновлює шкіру на клітинному рівні.
🤌🏻Спосіб використання: нанесіть невелику кількість засобу на мокрі долоні. Нанесіть пінку, розтираючи її круговими рухами, після чого ретельно очистіть обличчя. Змийте теплою водою.
Жирна/комбінована шкіра обличчяСуха шкіра обличчяНормальна шкіра обличчяЗневоднена шкіра обличчяВікова шкіра обличчяЧутлива шкіра обличчяШкіра обличчя з куперозомШкіра обличчя з пігментацією/постакнеШкіра обличчя з розширеними порамиШкіра обличчя з порушеним барʼєромШкіра обличчя з порушеним мікробіомом
Відгуки
Елена Барановська
06.03.2026, 09:13
Обрала це вмивання для себе на ранок та на вечір. ❤️🔥Мені так максимально комфортно, хоча зазвичай в мене різні очищувальні засоби для обличчя. Моя шкіра комбінована та чутлива, наразі без активних висипань. Текстура засобу кремова і при нанесеня з додаванням води активно піниться, утворюючи не щільну, але достатню для очищення піну. Після вмивання обличчя дуже приємне, очищене та не стягнуте. Аромат мені віддалено нагадує кокос, але це дууууже віддалено 😅 Продукт комфортний, не ароматизований та досить приємний, який не залишає на обличчі яскравий концентрований запах. Я би обрала для себе повний розмір, оскільки ціна = якість і це дуже економний засіб. В мене мініатюра і її вистачило на декілька місяців, а повнорозмір - це прям буде на довго. 🙌🏼
Анастасія
18.01.2026, 19:40
Їхада в подорож і взяла на пробу в мініатюрі і дужее сподобалася, що вирішила замінити майже цілу баночку від іншого бренду, яку теж любила, але не могла ніяк встояти перед цією Дуже гарно очищує, і не залишає відчуття стягнення, а дуже легку і ніжну шкіру, а ще супер економна у використанні Використовую разом з кремом цього бренду і дуже подобається ефект
Оксана
23.07.2025, 00:40
Прекрасна базова пінка для вмивання. Не пересушує шкіру обличчя, немає відчуття стягнутості. І до речі, дуже економна у використанні.
Елена
10.07.2025, 21:50
Klairs Gentle Black Facial Cleanser — знахідка для чутливої шкіри!💕💕 Цей засіб перевершив усі мої очікування. 😃М’який, кремовий, ненав’язливо пахне, не сушить і не стягує шкіру після вмивання — наче оксамитовий дотик. Після використання шкіра свіжа, чиста, спокійна, без почервонінь і подразнення. Навіть після важкого дня з SPF, макіяжем чи змінами температури — він ніжно, але ефективно змиває все зайве, не порушуючи баланс шкіри. 🌿🥹 Особливо підходить для чутливої, схильної до сухості шкіри. Ідеально працює як ранкове очищення або як другий етап після гідрофільного бальзаму. 💧😍 Маленький тюбик — ідеальний для подорожей, але хочеться одразу взяти літрову банку. 🤤😁Однозначно повторю! 💛
Соломія
08.07.2025, 16:32
По консистенції цей засіб досить густий, щільної текстури, без вираженого запаху, добре піниться, після вмивання не викликає сухості чи стягнення шкіри, ніжно очищає шкіру. Для мене, як власниці комбінованої шкіри, підійшов цілком, бо дуже часто після інших засобів для вмивання я відчуваю сухість і хочеться одразу зволожувати обличчя, проте з цим засо
Марія
06.12.2024, 14:47
Дуже економна у використанні, зручно брати у тревел набір/зал тощо. Не стягує шкіру, дуже добре піниться і шкіра після очищення сяюча. Дерматолог призначила при загостренні акне, і оди мої цьому засобу.
Марта
20.09.2024, 18:04
Дуже гарний засіб для очищення шкіри обличчя.. Економічний у використанні, завдяки своїй кремовій текстурі, проте дуже гарно піниться.. У мене комбінована шкіра, тому даний гель для очищення обличчя якраз для мене, але підходить для всіх типів шкіри.. Після вмивання немає відчуття стягнутості обличчя чи сухості, очищує дуже делікатно і одночасно добре.. після вмивання шкіра очищена аж до скрипу, але при цьому не пересушена.. Мені ще сподобався аромат – ненав’язливий ніжний, легкий. Використовую і у ранковій рутині, і у вечірній.. змиває бруд, макіяж.. відновлює шкіру на клітинному рівні.. неймовірний засіб.. очищує чудово, шкіра після вмивання мʼякесенька і зволожена. Зменшує чутливість та має протизапальну дію. Повертає здоровий вигляд обличчю😍 Достатній розмір, вистачить надовго.. лаконічний дизайн тюбика 😍Щиро рекомендую спробувати даний засіб🌸
Усач
14.09.2024, 17:57
Придбала сьогодні даний засіб чудово впорався із завданням.
Ірина
29.02.2024, 09:45
Дуже хороший базовий варіант очищення. Для моєї комбінованої шкіри з чутливістю - підійшла ідеально. Після неї залишається відчуття чистоти і нема стягнутості. Дуже економна у використанні
Іра
08.01.2024, 11:10
Хороша базова кремоподібна пінка. Гарно та ніжно очищує шкіру, за рахунок кремової текстури дуже економна у використанні. До чутливої, сухої шкіри буде в самий раз, так як не перемішує та не стягує шкіру.
Марія
28.11.2023, 22:32
Дуже економний розхід пінки і вона зовсім не стягує обличчя. Використувую з гідрофілкою від needly, проте комбінація з manyo factory я зацінила більше. Надає шкірі здорового сяйва і пружності. На повторі вона вкотре вже 🙏 Беру в тренажерку, дуже зручна, моя нова 🤎
Марія
28.11.2023, 22:32
Дуже економний розхід пінки і вона зовсім не стягує обличчя. Використувую з гідрофілкою від needly, проте комбінація з manyo factory я зацінила більше. Надає шкірі здорового сяйва і пружності. На повторі вона вкотре вже 🙏 Беру в тренажерку, дуже зручна, моя нова 🤎
Juliaukrnet
03.08.2023, 16:28
Приємно вражена роботою цієї пінки! 100% рекомендація, малорозхідна, гарно очищає, шкіра м'яка. Дуже комфортна пінка, для сухої не проблемної шкіри-ідеально! Можете сміливо пробувати, будете задоволені!
Вікторія
27.05.2023, 10:27
Пінка дійсно дуже економна в розході і дає мʼяке очищення. Маю нормальну шкіру, схильну до сухості. Але для мене особисто її було недостатньо + подразнювала очі. Використовувала в комбінації з гідрофільною олією Needly.
Яна
19.05.2023, 19:58
пінка чудова, економна, вистачає трішки аби добре вспінити та очистити обличчя, шкіра після використання сяє та дуже м’якенька, носик став чистіше з першого використання, дуже подобається
alina
28.03.2023, 22:11
Була мініатюрка 20 мл.Я закохалася.Маю комбі,проблемну,чутливу шкіру.Дуже сподобався цей м‘який та делікатний варіант очищення на ранок.Добре виконує свою функцію,не стягує,не сушить.
Ґабріела
19.02.2023, 19:14
Порадили цю пінку дівчатка у Львові і я дуууже задоволена, пінка м'яка, гарно очищає, після неї нема відчуття стягнутості та сухості шкіри. Досить економна точно вистачить надовго. Особливо подобається відчуття після неї, шкіра відразу приємна на дотик, добре очищена, м'яка
Янока
26.01.2023, 22:52
Користуюся цією вмивачкою у вечірній рутині в поєднанні з гідрофілкою цього ж бренду, шкіра гарно очищена при цьому не має ефекту сухості стягнутості. Хоч у мене й комбінована шкіра, після цієї пінки вона свіжа і матова.
Анна
09.01.2023, 23:27
Найулюбленіша умивачка яку я пробувала. Мініатюрки вистачило більше ніж на місяць. Вже замовила велику❤️ для тонкої, чутливої шкіри найкращій варіант
Анастасія
30.12.2022, 23:16
Хороший базовий засіб без запаху і з делікатним, але ретельним очищення. Вона доволі густа, білого кольору, розхід економний. Доволі універсальна, думаю підійде будь-якому типу шкіри. Просто гарне базове очищення)
Тетяна
14.12.2022, 11:37
Пінка чудово очищає обличчя,не залишає стягнутості.Пори звужені, обличчя стає свіжіше.Має досить густу текстуру білого кольору.При контакті з водою добре емульгується в легку молочково-пінкову консистенцію. Використовую разом з олійкої цієї ж серії,і дуже задоволена цими засобами.Для вікової чутливої шкіри чудово підійшла.Дуууже економна, вистачить надовго.Варто спробувати!
Тетяна
11.12.2022, 21:15
Чудова пінка, мій фаворит! Хоча люблю експерементувати і пробувати щоразу нове, відчуваю, що візьму на повтор її іще не один раз. Вона гарно піниться. Потрібно невеличку горошину нанести на вологі долоні - і вуаля! Пишна піна вже заполонила не лише руки, але й повністю обличчя та шию. Засіб абсолютно без запаху, немає жодної віддушки. Що для моєї проблемної шкіри є дуууже важливим аргументом. Прекрасно видалає залишки бруду. Цікаво, що давала спробувати пінку для мами, у якої шкіра з розацеа - теж відмітила чудову роботу.
Юля
26.07.2022, 16:51
Люблю цю пінку за економний розхід, здається, що вона ніколи не закінчиться. Берете горошинку і вона перетворюється в пишну хмаринку. Очищає ідеально, але разом з тим немає очищення до скрипу чи стягнутості.
Вікторія Марія
28.12.2021, 23:30
Вирішила придбати цю пінку, шкіра в мене комбінована, але дуже схильна ( особливо взимку) до зневоднення, тонка, чутлива, є судинні зірочки, купероз. Я зробила фото пінки, щоб було зрозуміло, яка вона по своїй текстурі. Вона плотна, густа, білого кольору, видавлюється з туб дуже легко. Перед нанесенням на обличчя, я в руках її піню, і тоді вже пінку розподіляю по обличчю. Мені дуже подобається, що пінка практично не має запаху, це важливо для моєї чутливої шкіри. Пінка гарно вимиває, але не до скрипу, і не пересушує, для мене цей баланс був дуже важливий( не люблю коли засіб для очищення вимиває до скрипу, або занадто делікатно) . Використовую у вечірньому догляді, щоб гарно змивала гідрофільну олійку, деколи зранку, і комбіную з іншою пінкою від real barrier - делікатною. Я задоволена покупкою і дякую сістерс за пораду та можливість придбати класний продукт
Оксана
19.10.2021, 12:26
Одна з найкращих пінок для вмивання. Аромат дуже ніжний. Надзвичайно економна. Вистачає маленької горошинки. Використовую ввечері після гідрофільноі олії цієї ж марки. Обличчя після цієї парочки як після косметолога)) Моє щире дякую Ілоні за цю рекомендацію! Бажаю процвітання
Олена
27.09.2021, 14:10
Пінка дуже густа, досить економна, гарно піниться. Для моєї сухої, чутливої шкіри підійшла ідеально. Очищує дуже ретельно, до скрипу, але не залишає відчуття стягнутості і сухості, не викликає подразнень і почервонінь ! Після вмивання залишається відчуття чистоти і зволоження !
Світлана
21.09.2021, 08:43
Ну прямо дуже комфортна пінка. Я багатьма засобами користувалася. І можу сказати що ця - одна з кращих. Підійшла для як для моєї гіперчутливої вікової, так і для шкіри дочки - у неї тонка, чутлива зі схильністю до висипань. Очищає дуже добре. І одночасно така м‘яка. Хочу зазначити, що у поєднанні з гідрофільною олією цієї ж серії за 2 тижні користування у моєї дочки значно посвітліли чорні цятки на носі.
Жанна
31.08.2021, 19:48
Користуюся даною пінкою лише декілька днів, але вже відчуваю, що вона мій фаворит. Засіб бережно та делікатно очищає шкіру, залишає відчуття чистоти та зволоження. Економна, гарно розподіляється по обличчю. Без вираженого аромату.


