|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
⭐️Цей щоденний зволожуючий крем рекомендується всім, у кого чутлива, проблемна шкіра.⭐️
- Він містить екстракт прополісу, багатий антиоксидантом і відомий заспокійливим, протизапальним ефектом. Завдяки спеціальному комплексу, підсилює зволожуючу дію та відновлює шкірний бар’єр. Завдяки своїй легкій та освіжаючій текстурі, ідеально підходить для тих, у кого жирна, комбінована шкіра.
🤌🏻Активні компоненти:
- 70% ферментний лізат лактобактерій. Володіє протизапальним ефектом і зволожує шкіру;
- 10% екстракт прополісу. Протизапальний засіб для захисту від бактерій та заспокоєння проблемної шкіри;
- Комплекс Pro-Biome (Сахароміцети/фільтрат медового бродіння, ферментний лізат Bifida, ферментний лізат лактококу). Сприяє зволоженню та зміцненню шкірного бар’єру для здорової шкіри;
🙌🏻Спосіб використання: після очищення, підготуйте шкіру тоніком. Після того візьміть відповідну кількість крему і рівномірно нанесіть на обличчя.
ГліцеринЛізат біфідобактерійОлія соняшникуПребіотикиПрополісСквалан
Жирна/комбінована шкіра обличчяНормальна шкіра обличчяЗневоднена шкіра обличчяПроблемна шкіра /акне обличчяВікова шкіра обличчяЧутлива шкіра обличчяШкіра обличчя з куперозомШкіра обличчя з пігментацією/постакнеШкіра обличчя з розширеними порамиШкіра обличчя з порушеним барʼєромШкіра обличчя з порушеним мікробіомом
Відгуки
Марта
10.08.2025, 12:51
Загалом дуже люблю цей крем, але в літній період. Легка гелева текстура ідеальна для моєї комбінованої шкіри, швидко вбирається і не липне. Гарно зволожує, шкіра після нього сяє та виглядає свіжою без жирного блиску✨ Але взимку для мене цього крему замало, а от на літо – ідеальний варіант! ☀️
Наталія
06.03.2024, 14:27
Чудово працює!! Купувала для доньки підліткового віку, турбували дрібні висипання та комедони(( В користуванні 3 місяці у вечірньому догляді і нарешті шкіра чиста! Донька задоволена і я також)) Окремо дякую за пораду і пробник консультантам з магазину на Франка ))))😘
Стелла
26.01.2024, 19:18
Крем сподобався,легла гелева текстура,добре зволожує,немає липкості після нанесення.
Світлана
03.06.2023, 00:06
Чудовий крем, гарно зволожує. Порадувала легенька гелева текстура та пробіотки у складі. Закриваю ним Скінорен, для моєї жирної шкіри з розацеа, цього крему достатньо для зволоження і відновлення.
Аліна
14.03.2023, 21:39
Чудовий крем, у мене вже в новому пакуванні, в тубі мені набагато зручніше у використанні. Легенька майже невагома текстура, проте добре зволожує і відновлює бар’єр. Бо зараз лікую акне і ввечорі користуюсь адапаленом з високим вмістом ретинолу та бензоїлу. А з цим кремом шкіра достатньо зволожена
Анастасія
03.06.2022, 16:05
Нарешті дійшла черга спробувати цей крем, бачила в дівчат ще його у порівнянні з dr ceuracle з прополісом) цей мені дуже легкий, вбирається повністю, не липкий, дає легке зволоження, супер для жирної комбінованої, і то мабуть на холод буде його замало. Dr ceuracle знайчно плотніший і кремовіший, він відчувається на шкірі, а цей має скоріше гелеву консистенцію, легко і швидко вбирається. Має трохи дивний запах, такий солодкуватий)
Ксенія
18.01.2022, 00:38
Чудовий крем для жирної/комбі шкіри. Текстура кремово-гелева, гарно лягає, швидко вбирається шкірою Після використання шкіра зволожена, сяюча, наповнена, при цьому не з жирним блиском, а матова. Мені в ньому сподобалось все - комфорт при нанесенні, текстура, ефект. Все що очікувала від нього-отримала все


